Про нас


Що таке хороший набір інструментів? Це максимально вдало підібраний комплект, що дозволяє почувати себе впевненим в будь-якій ситуації? Чи це напрочуд якісні вироби, що не підведуть в скрутну хвилину? А можливо мова йде про багатофункціональність? Ми переконані: хороший інструмент – це все вище сказане. Вже не один рік на ринку наш бренд представляє продумані, багатофункціональні вироби, котрі розраховані не лише на професійне використання, проте й стануть в пригоді навіть в домашньому господарстві. Всі ці фактори в поєднанні з доступною ціною роблять інструменти від Mannesman вибором №1 в Україні та в Європі

Наша історія

Ми є єдиним офіційним представником Mannesman в Україні. Історія цього славетного бренду бере свій початок ще в далекому 18 ст. Як і багато інших німецьких підприємств, основою майбутьнього промислового гіганту стала невелика сімейна мануфактура, яка переросла в гігантський металургійний концерн. Й хоча діяльність підприємства охоплює кілька століть, сама ідея запустити власне виробництво інструменту виникла не так давно – в 70-х рр ХХ ст.. Вже зовсім скоро, коли ринок побачили перші набори інструментів для авто, підприємство зайняло чільне місце серед інших німецьких представників в цій галузі. Що ж такого особливого вдалося запропонувати бренду, чого досі не було на ринку? Безумовно – це сімейні традиції якості та надійності, котрі лягли в основі кожного виробу, що виходив з-під конвеєра виробника. Проте за все це необхідно було платити високу ціну, тож керівництво вирішило додати ще одну характерну рису – доступність. Завдяки розвитку сучасних технологій виробництва, їх оптимізації ми змогли представити ринку німецьку якість, що доступна кожному. Це гасло стало рушієм всієї нашої діяльності протягом наступних багатьох років.

Наші принципи


Купуючи сьогодні інструменти для СТО від Mannesman, Ви обираєте засоби праці, що слугуватимуть Вам не один рік. Все завдяки тому, що неухильно протягом багатьох десятків років нашими принципами є:
  • Професіоналізм. В своїй роботі ми велику увагу приділяємо підбору персоналу, його навчанню та розвитку. Оскільки наша команда, як працівників, є обличчям нашої компанії, питання кваліфікованості є для нас ключовим.
  • Чесність та прозорість. Ми відкриті для всіх своїх клієнтів та завжди готові надати всю необхідну інформацію чи консультацію в тих питаннях, які Вас цікавлять.
  • Інноваційність. Хоча ми й спираємось в своїй діяльності на минуле, наш погляд невідривно спрямований в майбутнє. Ми прагнемо бути попереду в питаннях передових виробничих рішень та розробок.
  • Вірність традиціям якості. Кожен наш працівник невідступно слідує нашій головній меті – надавати надійні інструменти за доступною ціною. Саме тому особливу роль у виробництві займає розробка та контроль якості готових виробів. У нас немає сумнівів в кінцевому результаті своєї діяльності, підтвердження цьому – гарантійні умови, які отримує кожен наш клієнт на придбану продукцію.
  • Доступність. Ми зробили все від нас залежне, щоб запропонувати Вам максимально доступну ціну та не поступитися при цьому кінцевим результатом. Завдяки цьому на ринку інструментів наш продукт є беззаперечним лідером в питанні поєднання ціни та якості.

Наш ассортимент


З самого початку своєї діяльності ми позиціонуємо себе як компанія, що постачає на ринок повний комплекс ручного та електричного інструменту для професійної діяльності. Сьогодні наша пропозиція включає різноманітні набори інструментів, скомпоновані під різні потреби тих чи інших користувачів. Не залежно від того, що Вам потрібно: ключі з трещіткою чи пневмодрель, Ви легко знайдете це в асориментному ряді br-mannesman.

Your message has been sent. Thank you!